Rüyadeha
A B C-Ç D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Rüyada Mezar Açmak Görmek

Rüyadeha'ya Göre Rüyada Mezar Açmak Görmek:

Mezar ve mezarlıklar ile ilgili olan rüyalar en karanlık korkularınızı yansıtabilmektedir. Maneviyat açısından bakıldığı zaman öbür dünyada olacak olanlar çoğunlukla bilinmeyenlerdir. Ölüm ile ilgili düşünceleriniz ve hisleriniz bu tür rüyalarda tasvir edilmektedir. Ailenin tutum ve gelenek mirasından da bu rüyalar kaynaklanıyor olabilir. Ancak sıklıkla bu tür rüyalar ölülerle temastan geçmek anlamına gelmektedir. Yaşam ile ilgili olan melankoli duyguları ve diğer insanlar ile ilgili farklı duygulara da bu tür rüyalar işaret edebilmektedir.

Rüyada Mezara Gömülmek

İş alanınız ya da özel hayatınız ile ilgili şüpheler de rüyada mezara gömüldüğünüzü görmenize sebep olabilir. Mezara gömülmek, kişinin kendisinin ya da sevdiklerinin ölümünün korkusundan da kaynaklanabilir. Toplumdan soyutlanmış hisseden kişiler de rüyalarında mezara gömüldüklerini görebilirler.

Rüyada Kendi Mezarını Açmak

Hafızanız, duygunuz, arzularınız ya da yeteneklerinizi bastırmak için geçmişinizi gömmek istiyor olabilirsiniz. Rüyanız, şu anda ölü olan veya ölmesine izin verilen şeylerin bırakılmasına da işaret etmektedir. Geride bir şey bırakmanıza olan arzunuz bu rüyaların temel sebepleri arasındadır.

Rüyada Mezar Toprağı Taşımak

Rüyada görülen mezar dönüşüm mekanıdır. Bilinç, fizikselliğin tükenişinden kar güdüsünün yolculuğundan ve kimlik sorunlarından da kaynaklı olabilecek sebeplerden dolayı bu tür rüyalara programlanabilir. Rüyada mezar kazarak toprağını taşımak olumlu anlamda yeni bir hayata açılan kapıdır. Geleneksel kültürlerde ise ölümün yeni bir hayata sebep olabileceğini vurgular.

Rüyada Mezar Açmak Görmek Hakkında Yorumlar