Rüyadeha
A B C-Ç D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Rüyada Yılan Görmek

İhya'ya Göre - Gizli düşmana, kadına, çocuğa, esenliğe, saltanata, beyliğe, kişinin geçimine;Vücudunun herhangi bir yerinden yılan çıktığını görmek aile fertlerinden birinin düşmanlığına,Ağızdan yılan çıkması kötü söz söyleyerek bundan zarar görmeye,Yastık veya yatağı üzerinde yılan öldürmek işinin vefat etmesine,Boğazından yılan çıkıp toprağa girdiğini görmek ecelinin yaklaşmasına,Yılanla boğuşmak düşmanından zarar görmeye,Yılanı öldürmek yahut kesmek düşmanına galip gelmeye,Yılan tutmak korktuğu şeyden eminolmaya,yılana sahip olup ondan korkmadığını görmek yüksek derecelere,Büyük yılan büyük ve güçlü düşmana,Küçük yılan zayıf düşmana,Ağzına yılan girdiğini görmek ilim ehli olmaya,Yılanın uçarak yükseldiğini görmek sevinç ve sürura ermeye,Yir yere yılan düşmesi, oranın yöneticisinin vefatına,Başının üzerinde yılan görmek devlet kademesinde itibar sahibi olmaya,Kab dolusu yılan görmek müslümanlara buğzetmeye,Yeşil yılan din düşmanınaEtrafında yılanlar görmek yakınlarının düşmanlığına, onların sokamaması zarar verememelerine,Yılandan korkmak düşman şerrinden emin olmaya,Evde görülen yılan evdeki düşmana, hariçte görülen yılan dışarıdaki düşmana,Yılanın eti, kemiği ve derisi düşmanın malına,Yılanın kendisiyle konuştuğunu görmek düşmanı ile barışmaya yahut hayır ve menfaate ermeye,Yılanın kendisine fena söz söylediğini görmek düşmanı ile kavga etmeye yahut düşmanı yüzünden zarara uğramaya,Altın, gümüş ve diğer madenlerden yılan görmek büyük hayra,Arkadan yürüyen yılan hileli düşmana, .............  Göre - Molla Cami'ye Göre - Rüyadeha'ya Göre

Rüyadeha'ya Göre:

Rüyada yılan görmek uzmanlar tarafından pek çok farklı şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak düşmana işaret eden bu rüya farkında olmadığınız bir düşmanı size gösteriyor olabilir. Genellikle kendisini gizleyen ve sizden menfaat sağlamaya çalışan bu düşmanlar sinsi düşmanlardır. Size her an saldırmayı bekleyen düşmanları işaret eden bu rüya aynı zamanda büyük zorluklar ile karşılaşabileceğiniz anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada Zehirsiz Yılan Görmek

Rüyada zehirsiz yılan görmek elinize kısa zaman içerisinde bol miktarda altın veya para geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Arkadan Gelen Yılan

Rüyada arkadan gelen yılan görülmesi hile yöntemleri kullanacak ve hileye başvuracak bir düşmanınız olduğuna işarettir.

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan görmek genellikle ev veya eşya alınacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek yeni bir arkadaşlık ilişkinizin başlayacağı ve bu kişinin servet ya da mevki sahibi birisi olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmeniz büyük ve uzun bir yılandan daha tehlikeli bir yılan ile karşı karşıya kaldığınız anlamındadır. Bu durumda düşmanınızın da gerçekten güçlü ve tehlikeli olduğu anlamı ortaya çıkmaktadır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek size zararı olmayacak çelimsiz ve güçsüz gizli bir düşmanınız olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Altından Yılan Görmek

Rüyada altından yılan görmek ya da gümüşten yapılmış bir yılan görmek hayırlı işlerle uğraşacağınız anlamına gelmektedir. Bu rüya, yalnızca iş yaşantısı ile alakalı bir rüya değildir. Gündelik yaşantınızda da size yararı olabilecek kişiler ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek inancı zayıf kişilere işaret eder. Bu kişiler ile geçireceğiniz vakitlerde onlardan etkilenmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu kişiler sizi günah işlemeye de teşvik edebilmektedir.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Rüyada engerek yılanı görmek düşmanınızın tehlikeli olduğuna delalettir.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek engerek yılanı görmeye benzer. Bu rüyanın görülmesi yine düşmanınızın son derece tehlikeli olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı görmek karmaşık ve karanlık günler yaşayacağınızın habercisidir. Bu dönemlere yakın olduğunuz zaman rüyanızda boğa yılanı görmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek düşmanlarınızın sizden çok daha güçlü olduğu anlamına gelir. Bu rüya tehlikeli rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek düşmanlarınızın olduğunu fakat bu düşmanlarınızın sizden daha zayıf olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada uçan yılan görmek sıkıntılı günlerinizin ve dönemlerinizin son bulacağına işaret eder. Uzun süredir problem haline getirdiğiniz sorunlarınızın kolay bir şekilde çözüleceği anlamına da gelmektedir. Yaşayacağınız neşe ve mutlulukların habercisi olan bu rüya başka bir rivayete göre ise düşmanlarınızın sizden uzaklaşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Uzun İri Yılan Görmek

Rüyada uzun iri yılan görmek sizi rahatsız edecek ve size korku verebilecek birtakım şeylerin olduğu veya olabileceği şeklinde yorumlanır. Bir diğer rüya tabirine göre ise, aileniz içerisindeki bir kişinin size gizliden gizliye düşman olduğu anlamı ortaya çıkartılmaktadır. İri yılan, düşmanlardan birinin yakın komşularınız olduğunu da işaret eder. Gördüğünüz iri yılan uzun bir yapıya sahip ise yakın zaman içerisinde mal ve mülk açısından zenginlik yaşayacağınız yorumları da yapılmaktadır. Ayrıca uzun ve iri yılan görmek evlat sahibi olabileceğiniz anlamına da gelebilmektedir.

İhya'yaGöre Rüyada Yılan Görmek

Gizli düşmana, kadına, çocuğa, esenliğe, saltanata, beyliğe, kişinin geçimine;Vücudunun herhangi bir yerinden yılan çıktığını görmek aile fertlerinden birinin düşmanlığına,Ağızdan yılan çıkması kötü söz söyleyerek bundan zarar görmeye,Yastık veya yatağı üzerinde yılan öldürmek işinin vefat etmesine,Boğazından yılan çıkıp toprağa girdiğini görmek ecelinin yaklaşmasına,Yılanla boğuşmak düşmanından zarar görmeye,Yılanı öldürmek yahut kesmek düşmanına galip gelmeye,Yılan tutmak korktuğu şeyden eminolmaya,yılana sahip olup ondan korkmadığını görmek yüksek derecelere,Büyük yılan büyük ve güçlü düşmana,Küçük yılan zayıf düşmana,Ağzına yılan girdiğini görmek ilim ehli olmaya,Yılanın uçarak yükseldiğini görmek sevinç ve sürura ermeye,Yir yere yılan düşmesi, oranın yöneticisinin vefatına,Başının üzerinde yılan görmek devlet kademesinde itibar sahibi olmaya,Kab dolusu yılan görmek müslümanlara buğzetmeye,Yeşil yılan din düşmanınaEtrafında yılanlar görmek yakınlarının düşmanlığına, onların sokamaması zarar verememelerine,Yılandan korkmak düşman şerrinden emin olmaya,Evde görülen yılan evdeki düşmana, hariçte görülen yılan dışarıdaki düşmana,Yılanın eti, kemiği ve derisi düşmanın malına,Yılanın kendisiyle konuştuğunu görmek düşmanı ile barışmaya yahut hayır ve menfaate ermeye,Yılanın kendisine fena söz söylediğini görmek düşmanı ile kavga etmeye yahut düşmanı yüzünden zarara uğramaya,Altın, gümüş ve diğer madenlerden yılan görmek büyük hayra,Arkadan yürüyen yılan hileli düşmana, ............. Göre Rüyada Yılan Görmek

Molla Cami'yeGöre Rüyada Yılan Görmek

Göre Rüyada Yılan Görmek

Yorum