Rüyadeha
A B C-Ç D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmeyi tek başına yorumlamak mümkün değildir rüya içerisindeki diğer işaretlere de bakarak bir değerlendirme yapmak gerekir. Rüyada yılan görmek, bilinen ve en genel manasıyla gizli düşmanı işaret eder bununla birlikte kadın, çocuk, hükümranlık, devlet, hane içerisindeki geçim gibi birbirinden farklı manaları da içerisinde barındırır. Rüyada yılan görmeyi farklı şekillerde ele olacak olursak:

İçindekiler

Rüyada Yılan Öldürmek
Rüyada Sarı Yılan Görmek
Rüyada Yılan Sokması Görmek
Rüyada Yılan Isırması Görmek
Rüyada Evde Yılan Görmek
Rüyada Kırmızı Yılan Görmek
Rüyada Ölmüş Yılan Görmek
Rüyada Yavru Yılan Görmek
Rüyada Çok Yılan Görmek
Rüyada Yılan Saldırması Görmek
Rüyada Yılandan Kaçmak
Rüyada Gri Yılan Görmek
Rüyada Kahverengi Yılan Görmek
Rüyada Piton Yılanı Görmek
Rüyada Yılanın Kaçtığını Görmek
Rüyada Mavi Yılan Görmek
Rüyada Yılan Yemek
Rüyada Yılan Öldürmeye Çalışmak
Rüyada Evin İçinde Yılan Görmek
Rüyada Su(Deniz) Yılanı Görmek
Rüyada Yılan Kovalaması Görmek
Rüyada Yılan Balığı Görmek
Rüyada Yılan Yakalamak
Rüyada Yılanın Başını Ezmek
Rüyada Dev Yılan Görmek
Rüyada Siyah Yılan Öldürmek
Rüyada Suda Yılan Görmek
Rüyada Turuncu Yılan Görmek
Rüyada Çift Başlı Yılan Görmek
Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek
Rüyada Pembe Yılan Görmek
Rüyada Uzun Yılan Görmek
Rüyada Yılan Beslemek
Rüyada Yılandan Korkmak
Rüyada Siyah Beyaz Yılan Görmek
Rüyada Yılan Derisi Görmek
Rüyada Yılan Kesmek
Rüyada Yılan Yumurtası Görmek
Rüyada İki Yılan Görmek
Rüyada Üç Yılan Görmek
Rüyada Boz Yılan Görmek
Rüyada Yılan Sokması ve Zehrini Çıkarmak
Rüyada Yılanla Konuşmak
Rüyada Ayağına Yılan Dolanması
Rüyada Ağızdan Yılan Çıkması
Rüyada Boynuzlu Yılan Görmek
Rüyada Mor Yılan Görmek
Rüyada Zararsız Yılan Görmek
Rüyada Anakonda Yılanı Görmek
Rüyada Ayaklı Yılan Görmek
Rüyada İnce Yılan Görmek
Rüyada Mezarlıkta Yılan Görmek
Rüyada Yılan Sevmek
Rüyada Rengarenk Yılan Görmek
Rüyada Evde Yılan Beslemek
Rüyada Yatağında Yılan Görmek
Rüyada Yavru Yılan Öldürmek
Rüyada Yılan Boğmak
Rüyada Yılan Pişirmek
Rüyada Ağaçta Yılan Görmek
Rüyada Bahçede Yılan Görmek
Rüyada Oyuncak Yılan Görmek
Rüyada Tuvalette Yılan Görmek
Rüyada Tarlada Yılan Görmek
Rüyada Yılan ve Fare Görmek
Rüyada Yılanın Doğurduğunu Görmek
Rüyada Çocuğu Yılan Sokması
Rüyada Benekli Yılan Görmek
Rüyada Kedi ve Yılan Görmek
Rüyada Uyuyan Yılan Görmek
Rüyada Yılan Eti Görmek
Rüyada Yılanla Oynamak
Rüyada Yılanı Eline Almak
Rüyada Koynunda Yılan Görmek
Rüyada Yatağın Altında Yılan Görmek
Rüyada Yılan Deliği Görmek
Rüyada Yılan Kuyruğu Görmek
Rüyada Yılandan Korkmamak
Rüyada Arkadan Gelen Yılan Görmek
Rüyada Kara Yılan Görmek
Rüyada Su Yılanı Görmek
Rüyada Siyah Yılan Görmek
Rüyada Beyaz Yılan Görmek
Rüyada Altından Yılan Görmek
Rüyada Yeşil Yılan Görmek
Rüyada Engerek Yılanı Görmek
Rüyada Kobra Yılanı Görmek
Rüyada Boğa Yılanı Görmek
Rüyada Büyük Yılan Görmek
Rüyada Küçük Yılan Görmek
Rüyada Uçan Yılan Görmek
Rüyada Uzun İri Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyadeha'ya Göre Rüyada Yılan Görmek:

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, hayra yorulabilecek cinste bir rüyadır. Rüyada yılan görmek bakıldığında kötü ve korkutucu olarak değerlendirilse de rüyada yılan öldürdüğünü gören kişi bir düşmanını alt edecek demektir. Gizli ya da aleni bir düşman tarafından gelecek bir kötülük bertaraf edilecektir manasına gelir. Rüyada birini öldürmek ile ilgili rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, pek iyiye yorumlanmaz. Rüyada görülen sarı yılan ayrılık, kopuş, vazgeçme gibi anlamları ifade eder. Rüya sahibi mevkii sahibi ise işinden edilecektir manasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hanesi içerisinde ayrılıklar olacağına delalet eder. Rüyada Sarı Görmek ne manaya gelir? Öğrenmek için sayfamızı ziyaret edin.

Rüyada Yılan Sokması Görmek

Rüyada yılan sokması görmek, rüyayı görenin bir yakını tarafından sürekli dolduruşa getirildiğine delalet eder. Bu kişi laflarıyla, rüya sahibini çevresine karşı doldurarak yanlış işlere yönlendirir. Rüyayı gören kişi için uyarı niteliğinde bir rüyadır ve dikkate almak gerekir.

Rüyada Yılan Isırması Görmek

Rüyada yılan ısırması görmek, düşman ya da kötü niyetli bir kişi tarafından saldırıya delalet eder. Rüyada yılan ısırdığını gören kişinin iş hayatında ayağını kaydırmaya çalışan ya da yerine göz diken insanların varlığına yorumlanır. Rüyayı gören kişi evliyse evlilik hayatını bozmak isteyen, dost görünüp içten içe kıskanan bir kişiden sakınılması gerektiğini gösterir. Rüyada Isırma Görmek hakkındaki rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, birden farklı şekilde yorumlanabilir. Bazı rüya yorumcularına göre hane içinden gidecek birine, bir ayrılığa işaret eder. Bazı rüya yorumcuları ise rüyada evde yılan gören kişinin maddi sıkıntıya girip ev düzeninin bozulacağına yorumlamaktadır.

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek, rüyayı gören kişinin karşısına çıkan bir kısmetten zarar göreceği ve mutsuz olacağına alamettir. Bazı alimlere göre rüya sahibinin aceleci bir kişi olduğuna ve bu yüzden de başına çok bela aldığına yorumlanır. Rüyada Kırmızı Görmek ile ilgili yorumu sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Yılan Görmek

Rüyada ölmüş yılan görmek hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığın sıkıntılardan, onu zorlayan işlerden alnının akıyla çıkacağı hatta sonucunda yükseleceği anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibi sevdikleriyle mutlu ortamlara girecektir.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyada yavru yılan görmek, kişinin başına gelecek küçük talihsizliklere yorulur. Ayrıca aile içi bazı ufak tartışmaların da habercisidir. Rüyada Yavru Görmek ne demektir? Öğrenmek için sayfamızı ziyaret edin.

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada çok yılan görmek saltanatın habercisidir. Rüyayı gören kişi için zorlu rakipler arasından sıyrılmayı ve zirveye oturmayı işaret eder. Kişinin yönetici bir pozisyona geçeceğini gösterir. Zorluk sonrası elde edilecek güç ve başarıyı simgeler.

Rüyada Yılan Saldırması Görmek

Rüyada yılan saldırması görmek, aleni bir düşmandan gelecek kötülüğe işarettir. Rüya sahibinin zor zamanlara gireceğini, bazı şeyler için büyük çaba harcaması gerekeceğini gösterir. Farklı bir şekilde yorumlanacak olursa da aile içerisinde yaşanacak sıkıntıya da yorulabilir. Ayrıca Rüyada Saldırı Görmek hakkındaki rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüyada yılandan kaçmak, devlete olan unutulmuş bir borca ya da gelecek bir cezaya yorumlanır. Ayrıca kişinin devletle ilgili bir işi olacağına, devlet dairesine gidip geleceğine işarettir.

Rüyada Gri Yılan Görmek

Rüyada gri yılan görmek, karmaşa ve karamsarlığa yorulur. Rüyayı gören kişinin kendisi için karamsar bir döneme gireceğine, kafasının karışacağına ve bazı konularda çözümsüz kalacağına delalet eder. Genel manada psikolojik yorgunluk belirtisidir. Ayrıca Rüyada Gri Görmek ile ilgili rüya tabirini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Kahverengi Yılan Görmek

Rüyada kahverengi yılan görmek, genel manada kötü değerlendirilebilecek rüyalardandır. Rüya sahibi için dost bildiği bir yakını tarafından atılacak bir iftiraya yorumlanır. Rüyada Kahverengi Görmek ne anlama gelir? Öğrenmek için sayfamızı ziyaret edin.

Rüyada Piton Yılanı Görmek

Rüyada piton yılanı görmek, büyük ve güçlü bir düşmanı temsil eder. Rüya sahibinin içine gireceği zorlu bir dönemin göstergesidir. Eğer rüyayı gören kişi piton yılanını alt ederse bu zorlu süreçten zaferle çıkacağı anlamı taşır.

Rüyada Yılanın Kaçtığını Görmek

Rüyada yılanının kaçtığını görmek hayırlıdır. Rüyayı gören kişi düşmanını alt edecektir, zorlukların üstesinden geleceğinin göstergesidir. Ayrıca bazı yorumculara göre bu rüyayı gören kişi, haksız yer işgal eden bir yöneticinin yerine sahip olacaktır. Rüyada Kaçmak ne anlama gelir? Merak ediyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Mavi Yılan Görmek

Rüyada mavi yılan görmek güzeldir. Mavi renk, hayal ve umutların yerine gelmesinin göstergesi olduğu için rüyasında mavi yılan gören kişi eğer çocuk isteyen biriyse erkek çocuk sahibi olacaktır. Rüya sahibi bekarsa ve evlenmek istiyorsa hayırlı eş adayı karşısına çıkacaktır ya da rüyayı gören kişi iş hayatında başarı elde etmek istiyorsa bu başarıyı elde edecektir manasına gelir. Rüyada Mavi Görmek ne anlama gelir? Tüm ayrıntılarıyla öğrenmek için lütfen sayfamızı ziyaret edin.

Rüyada Yılan Yemek

Rüyada yılan yemek ile ilgili farklı yorumlar mevcuttur. Bazı rüya yorumcularına göre, rüyayı gören kişi başka birine haksız yere iftira atacak ve suçlamada bulunacak ve bundan pişmanlık duyacaktır. Bazı rüya yorumcuları ise yılan yiyen kişi için güç kazanacak şeklinde yorumda bulunmuşlardır. Ayrıca rüyada yılan yiyen kişi eğer bir hastalık geçiriyor ise bu hastalığı kısa sürede yenecektir.

Rüyada Yılan Öldürmeye Çalışmak

Rüyada yılan öldürmeye çalışmak, iki farklı şekilde değerlendirilir. Eğer rüya sahibi yılanı öldürmeye çalışır fakat başaramazsa çok önemli bir fırsatı elinden kaçıracaktır. Bu bir güç savaşı, bir kısmet ya da kariyerle ilgili bir durum olabilir. Bir diğer manada ise rüyayı gören kişi yılanı öldürmeyi başarırsa çok önemli bir hususta doğru bir adım atıp başarı sağlayacak demektir. Ayrıca Rüyada Ölüm Görmek ile ilgili rüya tabirini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Evin İçinde Yılan Görmek

Rüyada evin içinde yılan görmek, farklı farklı yorumlara açıktır. Bazı inanışlara göre evde görülen yılan evin koruyucusudur. Bu açıdan yaklaşacak olursak rüyada evin içinde görülen yılan eğer zararsız ise hane içerisindeki huzura ve güvene yorumlanır. Diğer bir manada ise evde görülen yılan saldırgan ise hane içerisinde huzuru bozmak isteyen birinin varlığından söz edilebilir. Rüyada Ev Görmek ile ilgili rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Su(Deniz) Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek, hızın temsilcisidir. Rüyayı gören kişi kısa sürede refaha erişecek ve bereket kapısını çalacaktır.

Rüyada Yılan Kovalaması Görmek

Rüyada yılan kovalaması görmek geçim derdine, borçlara ve alacaklılara delalet eder. Rüyada yılan tarafından kovalandığını gören kişi borçları yüzünden sıkıntı yaşayacaktır.

Rüyada Yılan Balığı Görmek

Rüyada yılan balığı görmek, rüya sahibinin kısa zamanda kısmetinin açılacağına delalet eder. Kişi evli değilse kısa zamanda hayırlı bir kısmet ile evlenecektir. Eğer rüya sahibi evliyse hanesinde bereket ve huzur artacaktır şeklinde yorumlanır. Ayrıca Rüyada Balık Görmek hakkındaki rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada yılan yakalamak birden farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında yılan yakaladığını gören kişi kendisine zarar vermek isteyen düşmanının oyununu fark edip durumdan kurtulacaktır. Başka bir manada rüyada yılan yakalamak, kişinin şansının açılacağı, maddi anlamda kazancının artacağı ya da bir yerden gelecek paraya yorumlanır.

Rüyada Yılanın Başını Ezmek

Rüyada yılanın başını ezmek, zorla güç sağlamaya delalet eder. Rüyayı gören kişi yılanın başını kendi ezerse zor kullanarak ya da zor yoldan itibar elde edecektir. Eğer rüyada görülen yılanın başını başka birisi eziyorsa rüya sahibi otorite gördüğü biri tarafından bir eziyete uğrayacaktır. Rüyada yılanın başı taşla eziliyor ise zorla ele geçirilen bir mevkiden veya işten söz edilebilir.

Rüyada Dev Yılan Görmek

Rüyada dev yılan görmek, büyük ve güçlü bir düşman olabileceği gibi rüya sahibinin bazı olayları gözünde büyüttüğü veya gereksiz yere korkuya kapıldığı manası çıkar.

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek

Rüyada siyah yılan öldürmek, rüyayı gören kişiye uyarı niteliği taşır. Rüya sahibinin yapmaması gereken bir işi yapmak üzere olduğu ve bunu devam ettirirse sonucunda zarar göreceğine delalet eder. Ayrıca Rüyada Siyah Görmek hakkındaki rüya yorumunu sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Suda Yılan Görmek

Rüyada suda yılan görmek, kişinin yaşadığı maddi zorluklardan kurtulup refaha çıkacağına yorumlanmaktadır. Rüyada Su Görmek ne anlama gelir? Öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Turuncu Yılan Görmek

Rüyada turuncu yılan görmek, rüya sahibinin zekasıyla bir düşmanını alt edeceğine ya da zeki bir düşmanı tarafından zarar göreceğine yorumlanır. Rüyada Turuncu Görmek hakkındaki rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Çift Başlı Yılan Görmek

Rüyada çift başlı yılan görmek hayırsızdır. Kişinin çok sevdiği, çok yakını olan ya da yüzüne gülen ve arkasından kuyu kazan ikiyüzlü zararlı kişiye delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindekilere dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı rüyalardandır.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada çıngıraklı yılan görmek, hileci ve çok tehlikeli insana yorulur. Rüyasında çıngıraklı yılan gören kişi dost bildiği biri tarafından kandırılacak ya da zarar uğratılacaktır.

Rüyada Pembe Yılan Görmek

Rüyada pembe yılan görmek, rüya sahibinin yakınında sevgi dolu ve samimi görünen bir düşmanı olduğuna delalet eder. Rüyada Pembe Görmek ne demektir? Yorumu sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Uzun Yılan Görmek

Rüyada uzun yılan görmek, arkası kuvvetli bir düşmana delalet edeceği gibi rüyayı gören kişinin uzun ve zorlu bir sürece gireceğine de yorumlanabilir.

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslemek, hayırsız ve yanlış kişilerle dostluk kurulduğuna ve bu durumun rüyayı gören kişiye maddi ve manevi anlamda zarar vereceğine alamettir.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korkmak, rüyayı gören kişinin çekingen bir yapısı olduğuna, bazı durumlar karşısında etkisiz kaldığı için zarar gördüğüne işarettir. Ayrıca rüyada yılandan korkmak rüya sahibinin endişelerinin yansıması olarak da değerlendirilebilir. Rüyada Korkmak hakkındaki rüya tabiri için sayfamızı ziyaret edin.

Rüyada Siyah Beyaz Yılan Görmek

Rüyada siyah beyaz yılan görmek, uyarıcı rüyalardandır. Tehlikesiz gibi görünen bir düşmanın aslında çok tehlikeli ve zarar verici olduğu dikkate alınmazsa rüyayı gören kişi için sonuçlarının büyük ve kötü olacağı manasına gelir.

Rüyada Yılan Derisi Görmek

Rüyada yılan derisi görmek güzel manada yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin kendine dert ve yük ettiği şeylerden kurtulacağı ve hayatında yeni bir sayfa açacağı manası vardır. Ayrıca Rüyada Deri Görmek ile ilgili rüya tabiri için sayfamızı ziyaret edin.

Rüyada Yılan Kesmek

Rüyada yılan kesmek zafer kazanmak, zor bir durumdan galip çıkmak, hasmı yenmek gibi anlamlara gelmektedir.

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Rüyada yılan yumurtası görmek, hane içerisindeki zenginlik ve bereketin artacağına delalet eder. Geçim sıkıntısının biteceğine ve refah günlerin yakın zamanda geleceğine işarettir. Ayrıca Rüyada Yumurta Görmek hakkındaki rüya tabirini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada İki Yılan Görmek

Rüyada iki yılan görmek, işle alakalı bir konuda ikilik yaşanacağı, iki seçenek arasında kalınacağı ya da ikiye ayrılma şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Üç Yılan Görmek

Rüyada üç yılan görmek, genel olarak hayırlıdır. Sıkıntı yaşanan bir konuda kısa sürede alınacak habere ve güzel sonuçlara yorumlanır.

Rüyada Boz Yılan Görmek

Rüyada boz yılan görmek, sinsi ve kendini gizleyen kötü bir insanın varlığına delalet eder. Rüya sahibine dost görünerek içten içe hesap yapan bir düşmanın göstergesidir.

Rüyada Yılan Sokması ve Zehrini Çıkarmak

Rüyada yılan sokması ve zehrini çıkarmak, rüyayı gören kişinin zorluklar karşısında yılmayan ve zor durumlardan kendini kurtaran bir kişi olduğunun göstergesidir. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibin haksız yolla elde ettiği kazançtan kurtulması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuşmak, hiç mümkün olmayan bir şeyi başarmak ve bunun neticesinde de yüklü miktarda sahip olunacak bir paraya delalettir. Rüyada Konuşmak hakkındaki rüya yorumu için sayfamızı ziyaret ediniz.

Rüyada Ayağına Yılan Dolanması

Rüyada ayağına yılan dolanması, kişinin kısmetinin kötü niyetli kişilerce engellendiğine işarettir.

Rüyada Ağızdan Yılan Çıkması

Rüyada ağızdan yılan çıkması, aile içerisinde veya saygın bir toplumda söylenmemesi gereken sözlerin söyleneceğine delalettir. Ayrıca rüyada ağızdan yılan çıkan kişi rüyayı gören ise birin hakkında dedikodu yaparak günaha girecektir manası taşır.

Rüyada Boynuzlu Yılan Görmek

Rüyada boynuzlu yılan görmek, rüyayı gören kişinin güç ve menfaatleri için düşman gördüğü birine yanaşacak ya da onun himayesine girecektir manasına gelir. Ayrıca Rüyada Boynuz Görmek hakkındaki rüya tabirini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Mor Yılan Görmek

Rüyada mor yılan görmek, rüyayı gören kişiye psikolojik olarak eziyet eden birinin varlığına işarettir. Rüyada Mor Görmek ne demektir? Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Zararsız Yılan Görmek

Rüyada zararsız yılan görmek, rüya sahibinin hiç sevmediği birinden alacağı yardıma veya beklenmedik bir anda gelen iyiliğe delalet eder.

Rüyada Anakonda Yılanı Görmek

Rüyada anakonda yılanı görmek, siyasi güce ve iktidara alamettir. Rüyada görülen anakonda gücün ve iktidarın, yüksek mevkiinin göstergesidir, gören kişi için hayırlıdır.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada ayaklı yılan görmek, uzun süredir kin besleyen bir hasmın varlığına delalet eder. Rüyada Ayak Görmek ile ilgili rüya tabirini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada İnce Yılan Görmek

Rüyada ince yılan görmek, haset besleyen kadın bir düşmanın varlığına ve rüyayı gören kişinin çok yakınında olduğuna işaret eder.

Rüyada Mezarlıkta Yılan Görmek

Rüyada mezarlıkta yılan görmek, küs ölen bir yakının kabir ziyareti beklediğine yorumlanır. En azından bu kişi için bir kabir ziyareti yapmakta fayda vardır. Rüyada Mezarlık Görmek ile ilgili yorumu tüm detaylarıyla sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Yılan Sevmek

Rüyada yılan sevmek, hak etmeyen birine gösterilen gereksiz müsamahaya delalet eder. Ayrıca Rüyada Sevmek ile ilgili rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Rengarenk Yılan Görmek

Rüyada rengarenk yılan görmek, kalabalıklar arasına gizlenmiş bir düşmanı, sinsi bir kötülüğü işaret eder. Hiç beklenmedik anda gelen bir düşmanlığın göstergesidir. Uyarıcı nitelikte bir rüyadır.

Rüyada Evde Yılan Beslemek

Rüyada evde yılan beslemek ile ilgili hayırlı bir evlada yorumlayan rüya tabircileri olduğu gibi ev içerisindeki düzenbaz bir hane üyesinin varlığından bahseden rüya tabircileri de vardır.

Rüyada Yatağında Yılan Görmek

Rüyada yatağında yılan görmek çok kötü manalara gelmektedir. Rüyayı gören kişiyi ihanetin beklediğini göstermektedir.

Rüyada Yavru Yılan Öldürmek

Rüyada yavru yılan öldürmek, rüya sahibinin başına gelecek küçük çaplı bir belayı önceden bertaraf etmesi manasına gelir. Rüyada Yavru Görmek ile ilgili rüya tabirini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Yılan Boğmak

Rüyada yılan boğmak, kötü bir durum karşısında ya da bir haksızlık karşısında güç kullanarak adaleti sağlamak anlamı taşır.

Rüyada Yılan Pişirmek

Rüyada yılan pişirmek hayırlıdır. Kimsesize ev açan hayırlı bir kişiye, yoksul doyuran bir kimseye delalet eder. Rüyayı gören kişinin bolluk ve berekete kavuşacağına ve malını hayra harcayacağına alamettir.

Rüyada Ağaçta Yılan Görmek

Rüyada ağaçta yılan görmek genel manada dinle ilgilidir. Rüyada yılan görülen ağaç çok dallı, sık yapraklı ve yeşil bir ağaçsa rüyayı gören kişi dinen kabul görmüş bir kişidir ve maneviyatı kat be kat artacaktır. Eğer rüyadaki ağaç kuru ve yapraksız bir ağaç ise rüya sahibinin manevi anlamda duygularının zayıfladığına ve bir an önce kendine gelmesine işaret eden uyarıcı bir rüya niteliğindedir. Rüyada Ağaç Görmek ne anlama gelir? Merak ediyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Bahçede Yılan Görmek

Rüyada bahçede yılan görmek berekettir. Bolluk ve bereketin rüya sahibinin hayatına dolacağına delalet eder. Ayrıca Rüyada Bahçe Görmek hakkındaki rüya tabirini da sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Oyuncak Yılan Görmek

Rüyada oyuncak yılan görmek, rüyayı gören kişinin kötü bildiği ya da hakkında kötü düşündüğü bir kişinin aslında düşündüğü gibi olmadığı aksine rüya sahibine faydası dokunacağına yorulur. Rüyada Oyuncak Görmek ne demektir? Cevabı sayfamızda.

Rüyada Tuvalette Yılan Görmek

Rüyada tuvalette yılan görmek, rüyayı gören kimsenin beklemediği ve savunmasız olduğu bir zamanda çok yakın bir arkadaşından zarar göreceğine delalet eder. Ayrıca Rüyada Tuvalet Görmek ile ilgili rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Tarlada Yılan Görmek

Rüyada tarlada yılan görmek iyidir. Rüyada tarlada görülen yılan o yıl mahsulün bereketli olacağı manasına gelir. Rüyada Tarla Görmek rüya tabirini sayfamızdan inceleyiniz.

Rüyada Yılan ve Fare Görmek

Rüyada yılan ve fareyi bir arada görmek ile ilgili iki farklı yorum yapılabilir. Eğer görülen fare büyük bir fare ise rüya sahibi yakınlarına kötü haber verecektir manasına gelir. Görülen fare fındık faresiyse sevinçli bir haber yakınlarla paylaşılacak demektir. Rüyada Fare Görmek ne demektir? Hakkındaki rüya tabiri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Yılanın Doğurduğunu Görmek

Rüyada yılanın doğurduğunu görmek, rüya sahibinin rızkının artacağına ve arttıkça da başkalarıyla paylaşacağına, paylaştıkça rızkının daha da artacağına delalet eder. Güzel rüyalardandır. Rüyada Doğum Görmek ile ilgili rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Çocuğu Yılan Sokması

Rüyada çocuğu yılan sokması, kendinden güçsüzlere eziyet eden bir kimsenin varlığına delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi bu çocuğu kurtardığını görürse güçsüz birine yardım edecek ve hak katında mükafatını alacaktır. Rüyada Çocuk Görmek ile ilgili rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Benekli Yılan Görmek

Rüyada benekli yılan görmek iyi değildir. Rüyasında benekli yılan kişi haksız yoldan kazanç elde edilen bir işe girişecektir. Bundan sakınması gerektiğini gösteren uyarıcı niteliğinde bir rüyadır. Rüyada Benek Görmek hakkındaki rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Kedi ve Yılan Görmek

Rüyada kedi ve yılan görmek güzel manalar taşır. Rüyasında kedi ve yılanı bir arada gören kişinin hayatında onu zorluklardan ve düşmanların şerrinden koruyan biri var demektir. Ayrıca Rüyada Kedi Görmek ile ilgili rüya tabirini sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Uyuyan Yılan Görmek

Rüyada uyuyan yılan görmek genel manada güzel yorumlanır. Rüyasında uyuyan yılan gören kişinin kısmeti bir yerde onu bekliyor demektir ve bu kısmet onun için hayırlıdır.

Rüyada Yılan Eti Görmek

Rüyada yılan eti görmek içerisinde farklı manaları barındırır. Rüyada görülen yılan eti pişmemiş ise dert ve hastalığa delalet eder. Eğer et pişmiş ise helal kazanç sağlanacağının göstergesidir. Rüyasında yılan eti yiyen kişi hastalığından kurtulacaktır. Rüyada Et Görmek ve daha birçok rüya yorumu için sayfamızı ziyaret edin.

Rüyada Yılanla Oynamak

Rüyada yılanla oynamak, rüya sahibinin tehlikeli işler peşinde olduğunun ve dikkat etmezse zarar göreceğinin işaretidir, dikkate alınması gereken rüyalardandır.

Rüyada Yılanı Eline Almak

Rüyada yılanı eline almak her anlamda güzeldir. Rüyasında yılanı eline alan kişi gücü elinde tutuyor demektir. Güçlü ya da çok güçlenecektir. Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre ise rüyayı gören kişinin rızkının artacağının işaretidir.

Rüyada Koynunda Yılan Görmek

Rüyada koynunda yılan görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği bir yakını tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Yatağın Altında Yılan Görmek

Rüyada yatağın altında yılan görmek, rüyayı gören kişinin mutluluğunu kıskanan kötü niyetli kişilerin varlığına alamettir. Rüyada Yatak Görmek hangi manalara gelir? Sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Deliği Görmek

Rüyada yılan deliği görmek, gizli kapaklı işlere delalet eder. Rüya sahibini kıskanan bir kişi tarafından uzaktan gözetlendiğine ve bu kötü niyetli kişinin fırsat kolladığına işaret eder. Rüyada Delik Görmek ile ilgili rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Yılan Kuyruğu Görmek

Rüyada yılan kuyruğu görmek, rüya sahibinin düşmanından gelecek bir saldırıya ya da rüyayı gören kişinin iş hayatında ayağını kaydırmak isteyen insanların varlığına işarettir. Rüyada Kuyruk Görmek ve daha birçok rüya tabirini sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada Yılandan Korkmamak

Rüyada yılandan korkmamak rüyayı gören kişinin cesaretli bir kimse olduğunu gösterir. Ayrıca bu kişi hem maddi hem de manevi olarak güçlü biri olacaktır ve psikolojik olarak da sağlam bir yapıda olduğunun işaretidir.

Rüyada Zehirsiz Yılan Görmek

Rüyada zehirsiz yılan görmek elinize kısa zaman içerisinde bol miktarda altın veya para geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Arkadan Gelen Yılan Görmek

Rüyada arkadan gelen yılan görülmesi hile yöntemleri kullanacak ve hileye başvuracak bir düşmanınız olduğuna işarettir.

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan görmek genellikle ev veya eşya alınacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek yeni bir arkadaşlık ilişkinizin başlayacağı ve bu kişinin servet ya da mevki sahibi birisi olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmeniz büyük ve uzun bir yılandan daha tehlikeli bir yılan ile karşı karşıya kaldığınız anlamındadır. Bu durumda düşmanınızın da gerçekten güçlü ve tehlikeli olduğu anlamı ortaya çıkmaktadır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek size zararı olmayacak çelimsiz ve güçsüz gizli bir düşmanınız olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Altından Yılan Görmek

Rüyada altından yılan görmek ya da gümüşten yapılmış bir yılan görmek hayırlı işlerle uğraşacağınız anlamına gelmektedir. Bu rüya, yalnızca iş yaşantısı ile alakalı bir rüya değildir. Gündelik yaşantınızda da size yararı olabilecek kişiler ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek inancı zayıf kişilere işaret eder. Bu kişiler ile geçireceğiniz vakitlerde onlardan etkilenmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu kişiler sizi günah işlemeye de teşvik edebilmektedir.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Rüyada engerek yılanı görmek düşmanınızın tehlikeli olduğuna delalettir.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek engerek yılanı görmeye benzer. Bu rüyanın görülmesi yine düşmanınızın son derece tehlikeli olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı görmek karmaşık ve karanlık günler yaşayacağınızın habercisidir. Bu dönemlere yakın olduğunuz zaman rüyanızda boğa yılanı görmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek düşmanlarınızın sizden çok daha güçlü olduğu anlamına gelir. Bu rüya tehlikeli rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek düşmanlarınızın olduğunu fakat bu düşmanlarınızın sizden daha zayıf olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada uçan yılan görmek sıkıntılı günlerinizin ve dönemlerinizin son bulacağına işaret eder. Uzun süredir problem haline getirdiğiniz sorunlarınızın kolay bir şekilde çözüleceği anlamına da gelmektedir. Yaşayacağınız neşe ve mutlulukların habercisi olan bu rüya başka bir rivayete göre ise düşmanlarınızın sizden uzaklaşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Uzun İri Yılan Görmek

Rüyada uzun iri yılan görmek sizi rahatsız edecek ve size korku verebilecek birtakım şeylerin olduğu veya olabileceği şeklinde yorumlanır. Bir diğer rüya tabirine göre ise, aileniz içerisindeki bir kişinin size gizliden gizliye düşman olduğu anlamı ortaya çıkartılmaktadır. İri yılan, düşmanlardan birinin yakın komşularınız olduğunu da işaret eder. Gördüğünüz iri yılan uzun bir yapıya sahip ise yakın zaman içerisinde mal ve mülk açısından zenginlik yaşayacağınız yorumları da yapılmaktadır. Ayrıca uzun ve iri yılan görmek evlat sahibi olabileceğiniz anlamına da gelebilmektedir.

İhya'ya Göre Rüyada Yılan Görmek

İhya'ya Göre Rüyada Yılan Görmek

Molla Cami'ye Göre Rüyada Yılan Görmek

Molla Cami'ye Göre Rüyada Yılan Görmek

Seyyid Süleyman'a Göre Rüyada Yılan Görmek

Seyyid Süleyman'a Göre Rüyada Yılan Görmek

Tiflisi'ye Göre Rüyada Yılan Görmek

Tiflisi'ye Göre Rüyada Yılan Görmek

Nablusi'ye Göre Rüyada Yılan Görmek

Nablusi'ye Göre Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek Hakkında Yorumlar