Rüyadeha
A B C-Ç D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek; kimi tabirciye göre olumlu, kimi tabirciye göre de olumsuz manalara gelebilir. Aslında rüyada kedi görmenin bizim için hayır mı yoksa şer mi olacağını öğrenmek için rüyanın tamamına, rüyamızda kediyi ne şekilde, hangi durumlarda gördüğümüze bakmak gerekir.

İçindekiler

Rüyada Kedi Bakmak
Rüyada Yavru Kedi Görmek
Rüyada Beyaz Kedi Görmek
Rüyada Sarı Kedi Görmek
Rüyada Siyah Kedi Görmek
Rüyada Gri Kedi Görmek
Rüyada Dişi Kedi Görmek
Rüyada Ölmüş Kedi Görmek
Rüyada Evde Kedi Görmek
Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek
Rüyada Kedi ve Köpek Görmek
Rüyada Konuşan Kedi Görmek
Rüyada Hamile Kedi Görmek
Rüyada Yaralı Kedi Görmek
Rüyada Büyük Kedi Görmek
Rüyada Hasta Kedi Görmek
Rüyada Kedi Pisliği Görmek
Rüyada Kedi Isırdığını Görmek
Rüyada Kedi ve Fare Görmek
Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek
Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek
Rüyada Kedi Beslediğini Görmek
Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyadeha'ya Göre Rüyada Kedi Görmek:

Rüyada Kedi Bakmak

Rüyada kedi görmek genelde kötü yorumlanır, kişinin etrafındaki ikiyüzlü ve samimiyetsiz insana delalet eder. Dedikoducu, fesat ve hırsız kişilere yorumlanır. Kişinin genç bir kadından kötü bir haber alacağı manasına gelir. Rüyayı gören kişi kadın ise kocasından zarar göreceği, bazen de rüyadaki kedinin kötü bir kadın olduğu anlamı vardır. Bununla birlikte rüyada kedi görmeyi bazı yorumcular; rüyayı gören kişinin sırtının yere gelmeyeceğini, kedinin kişinin hizmetçisi ve koruyucusu olacağını ya da ya da çocuk sahibi olunacağını tabir eder.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek; kişinin hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, önünde yeni yollar açılacağına delalet eder. Ayrıca rüyada kedi yavrusu görmek rüya sahibinin çocuklarına (Bkz: Rüyada çocuk görmek) da yorumlanabilir; bazı rüya tabircileri ise kedi yavrusu görmenin kişinin hizmetçilerine delalet ettiğini ifade eder.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek genel manada kişinin başına gelecek bir sıkıntı, zor süreç olarak yorumlansa da kişinin sonunda bu sıkıntıların üstesinden başarıyla geleceği, bu durumun altından kalkacağı anlamına gelir. Ayrıca rüyada beyaz kedi görmek, kişiye yol gösteren, akıl veren bir kadın manası da taşımaktadır.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada sarı (sarman) kedi görmek genel olarak iyi yorumlanmaz; kişinin iş hayatında sorunlar yaşayacağına, maddi kayıplar olacağına ve çevresindekilerle sorunlar, küskünlükler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah (kara) kedi görmek, kişinin hayatındaki sorunlardan arınıp, kurtulacağına bunu da yakın bir dost yardımıyla yapacağına yorumlanır. Ayrıca rüyadaki kara kedi kişinin hayatındaki güçlü bir kimseyi temsil eder.

Rüyada Gri Kedi Görmek

Rüyada gri kedi görmek, özel hayatınızda yaşayacağınız sorunlara delalet eder, rüyadaki gri kedi kendini sevdiriyorsa bu sorunların üstesinden zor da olsa geleceğinize işaret eder.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek, farklı yorumlara açıktır. Rüyada görülen kedi gören kişiye ait bir dişi kediyse hane halkından birinin koruculuğuna, sonsuz sevgisine, sadakatine delalet eder. Bu dişi kedi sokakta görülen, sahipsiz bir kediyse rüyayı gören kişiye zarar verecek, ailesiyle sorunlar yaşamasına neden olacak bir kadına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada ölmüş kedi görmek, size sorun yaratan bir durumun ortadan kalkacağına, eğer bu sorun insan kaynaklı bir sorunsa o kişiden kurtulacağınıza yorumlanır. (Bkz: Rüyada Ölüm Görmek)

Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek bolluk, bereketin çok olacağına, aile halkının huzur ve refahının artacağına yorumlanır. Evde yabancı bir kedi görmek ise evden bir şey çıkacağına, hırsızlığa delalet eder.

Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek

Rüyada kedinin doğurduğunu görmek, zorlu bir süreç sonrasında iş hayatında alınacak terfiye, işinde yükselmeye yorumlanır. Ayrıca rüyada doğum görmek ne demek bakabilirsiniz.

Rüyada Kedi ve Köpek Görmek

Rüyada kedi ve köpeği birlikte görmek, uzun süreli devam eden bir düşmanlığın sonunda tatlıya bağlanacağına artık husumet kalmayacağına yorumlanır. Eğer rüyada kedi ve köpek kavga ediyorsa yakın çevreden gizli bir düşmanın varlığına ve buna dikkat edilmesi gerektiğine tabir edilir. (Bkz: Rüyada Köpek Görmek)

Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüyada konuşan kedi görmek, rüya sahibinin birinden manevi yardım göreceğine, hayatın akışında birinin ona rehberlik edip yol göstereceğine ve bu kişi sayesinde yolundaki zorluklardan sıyrılacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile kedi görmek, bereket ve çoğalmak anlamına gelebileceği gibi; bir sıkıntıyla şefkatli bir kadın yardımıyla başa çıkılacağına delalet eder. Ayrıca rüyada hamile görmek ne anlama geliyor yazımızı bakabilirsiniz.

Rüyada Yaralı Kedi Görmek

Rüyada yaralı kedi görmek, geçmişinizde bilmeden birisine zarar verdiğinize ve bu kişinin bununla ilgili sizinle hesaplaşıp bu zararı size ödeteceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Kedi Görmek

Rüyada büyük kedi görmek; ihtişamlı bir hayata, gösterişe, her konuda başarıya ulaşmaya işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise varlıklı ve unvan sahibi bir eşe sahip olunacağına, gıpta edilecek bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada Hasta Kedi Görmek

Rüyada hasta kedi görmek; yakın çevreden uzun süreli hasta birinin hakkın rahmetine kavuşacağına ya da uzun zamandır devam eden kötü bir evliliğin ayrılıkla sonuçlanacağına fakat bunun sonucunda kişinin refaha kavuşacağına yorumlanır. Ayrıca rüyada hasta görmek ne demek yazımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Pisliği Görmek

Rüyada kedi pisliği görmek, hasta birinin eski sağlığına kavuşacağına işaret eder. Eğer kedi pisliği evin gizli bir yerinde görülmüşse yasak aşk yaşayan birinin bütün sırlarının ortaya döküleceğine ve bu kişinin rezil olacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada kedi ısırdığını görmek, rüya sahibinin kendisine çok dikkat etmesi gerekmektedir, zira yakın zamanda kişiye bir belanın musallat olacağına işaret eder. Eğer kişiyi ısıran kedi kendi kedisiyse hane halkından düşmanlık göreceği, sokak kedisiyse de kendisine dışarıdan bir düşmanın bela olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kedi ve Fare Görmek

Rüyada kedi ve fareyi birlikte görmek, kişinin sofrasının bereketleneceğine hem kendi hanesinin hem de çevresindekilerin bu bereketten fazlasıyla yararlanacağına delalettir. Eğer fare kedinin ağzında ise uzaktan bir yerden bir yakının ziyaret edeceğine yorumlanır. Ayrıca rüyada fare görmek ne anlama gelir bakabilirsiniz.

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kedi tırmalaması, rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine ve işlerinin ters gideceğine yorulur. Aynı zamanda kedi tırmalaması yakın bir erkek tarafından düşmanlık beslendiği anlamına da gelir.

Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek

Rüyada birden fazla kedi görmek, kişinin arkadaş çevresinin kişiyi olumsuz etkilediğine ve bu kişilerin rüya sahibinin ailesi tarafından onaylanmadığına yorumlanır.

Rüyada Kedi Beslediğini Görmek

Rüyada kedi beslemek, rüya sahibinin hizmetinde çalıştıracağı kişileri fakat bu kişilerin içten içe ona düşmanlık duyacağını simgeler.

Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek

Rüyada kedi sevdiğini görmek, kişinin yüksek mevkideki insanlarla arkadaşlık kuracağı ve yaşam seviyesinin yükseleceği anlamına gelir.

İhya'ya Göre Rüyada Kedi Görmek

İhya'ya Göre Rüyada Kedi Görmek

Molla Cami'ye Göre Rüyada Kedi Görmek

Molla Cami'ye Göre Rüyada Kedi Görmek

Seyit Süleyman'a Göre Rüyada Kedi Görmek

Seyit Süleyman'a Göre Rüyada Kedi Görmek

Tiflisi'ye Göre Rüyada Kedi Görmek

Tiflisi'ye Göre Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek Hakkında Yorumlar