Rüyadeha
A B C-Ç D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada abiye görmek rüya sahibinin bir davete gideceğini işaret eder. Abiye şık mekânların, şık davetlerin giysisidir. Eğer rüya sahibi kişi abiyeyi giyiyorsa bizzat kendisiyle ilgili önemli bir davete katılacağı öngörülür. Rüyada abiye elbise giymek genellikle kişinin yakın zamanda evleneceğini ya da hayatındaki kişiyle ilgili önemli bir adım atacağını delalet eder. Özellikle rüyada kabarık abiye giymek gelinliğe yorumlanır.

Şık bir abiye giyilmişse eğer rüya sahibi kendisiyle ilgili olmasa dahi çok sevdiği yakınlarından birinin önemli bir gününe tanıklık edebilir. Rüyada başkasının abiye giydiğini görmek ise o kişinin yakın zamanda önemli bir adım atacağını işaret eder. Bir nikâh ya da düğün olabilir bu önemli adım ancak kişinin evleneceğini değil yeni biriyle tanışacağını da işaret edebilir. Rüyada abiye görmekle ilgili pek çok rivayet ve rüya tabiri vardır. Abiyenin rengi, uzunluğu bile rüya tabirini etkiliyor.

İçindekiler

Rüyada Abiye Elbise Görmek
Rüyada Uzun Abiye Görmek
Rüyada Kısa Abiye Görmek
Rüyada Abiye Dikmek
Rüyada Beyaz Abiye Görmek
Rüyada Siyah Abiye Görmek
Rüyada Mavi Abiye Görmek
Rüyada Kırmızı Abiye Görmek
Rüyada Pembe Abiye Görmek
Rüyada Yeşil Abiye Görmek

Rüyada Abiye Görmek

Rüyadeha'ya Göre Rüyada Abiye Görmek:

Rüyada Abiye Elbise Görmek

Rüyada abiye görmek genellikle mutlu ve huzurlu günler şeklinde yorumlanır ancak siyah ve koyu abiyeler kötü günleri delalet eder. Diğer yandan ise rüyada abiye giymek kişinin depresif duygulara kapılacağı anlamına gelir.

Rüyada Uzun Abiye Görmek

Rüya sahibi kişi uzun, gösterişli bir abiye giymişse eğer rüya sahibinin ömrünün uzun olacağı, ilişkisinde uzun yıllar mutlu olacağını, ilişkisi yoksa uzun bir ilişkiye başlayacağını, maddi açıdan güzel günler göreceğini sembolize eder.

Rüyada Kısa Abiye Görmek

Rüyasında kısa abiye görenlerin ise kısa süre içerisinde bir haber alacağı ve yeni biriyle tanışacağına inanılır.

Rüyada Abiye Dikmek

Rüyada abiye görmek kadar abiye dikmek de farklı yorumlara açıktır. Rüya tabirlerine göre rüyada abiye dikmek, renk ve boylara göre değişiyor. Kişi eğer uzun bir abiye dikiyorsa ve kadınsa uzun ömürlü; kısa abiye dikiyorsa mutlu haberler alacağı anlamına gelir. Söz konusu abiyeyi bir erkek dikiyorsa ise kesinlikle yeni bir kadına işarettir. Rüya sahibi kişi yakın zamanda bir kadınla tanışacak ve mutlu bir beraberliğe adım atacaktır. Ancak bu geçici bir mutluluktur. Bu kadın rüya sahibinin manevi duygulardan uzaklaşmasına sebep olacak ve rüya sahibini aldatacaktır. Erkek uzun bir abiye dikiyorsa kötü kadın, kötü ilişki tecrübesini yakında değil uzun zaman sonra yaşayacak demektir.

Rüyada Beyaz Abiye Görmek

Örneğin rüyada beyaz abiye giymek gelinliği, diğer yandan kötü bir olayın yaşanacağını işaret ederken canlı renklerde abiye giymek ise kişinin güzel günlere adım atacağını, önüne yeni fırsatlar çıkacağını ve değerlendireceğini gösterir.

Rüyada Siyah Abiye Görmek

Rüyada siyah abiye görmek, eskimiş abiye giymiş olmak kötü şeylerin olabileceğine dair ipuçları verir. Bu kişilerin mutsuz günler yaşayabileceği ve etrafındaki kişilerden zarar görebileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada ışıltılı elbise giymek tam tersi şekilde rüya sahibinin mutlu haberler alacağını delalet eder.

Rüyada Mavi Abiye Görmek

Rüya tabirleri renklere göre çok fazla anlam taşır. Bu nedenle rüyada görülen abiyenin rengi önemlidir. Eğer kişi rüyada mavi abiye giymek ile ilgili bir şeyler gördüyse sağlıklı ve huzurlu günler yakın demektir. Sarı abiye daima sağlıkla ilgilidir, sarı abiye giyen kişinin yakın zamanda sağlık sorunu yaşayabileceği görülür.

Rüyada Kırmızı Abiye Görmek

Rüyada kırmızı abiye giymek bir kötülükle karşılaşılacağını işaret eder.

Rüyada Pembe Abiye Görmek

Rüyada pembe abiye görmek ise aşkı temsil eder ve yakın zamanda kişinin aşk hayatında güzel şeyler olacağını delalet eder.

Rüyada Yeşil Abiye Görmek

Rüyada yeşil abiye giymek dini temsil eder, bu kişi eğer dindar biri değilse dini duygularının artacağı düşünülür. Öte yandan yeşil abiye gösterişi ve şıklığı temsil eder, rüya sahibine gösterişli bir dünyanın kapılarının açılabileceğini işaret eder.

Rüyada Abiye Görmek Hakkında Yorumlar