Rüyadeha
A B C-Ç D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Rüyada Ağlamak Görmek

Ağlamak, üzüntüden de olsa sevinçten de olsa insanı oldukça rahatlatan bir durumdur. Belki de bu yüzdendir ki günlük hayatımızdaki sıkıntılarımızdan arınmak için, rüyalarımızda sıklıkla ağladığımızı görürüz, peki rüyada ağlamak ne demektir? Rüyada ağlamak genel olarak hayra yorumlanır; sıkıntılarımızdan, kederimizden kurtulacağımızın habercisidir. Tabii ki yine de rüyayı görüş şeklimize, rüyamızdaki diğer unsurlara bağlı olarak farklı manalar ortaya çıkmaktadır.

İçindekiler

Rüyada Çok Ağlamak
Rüyada Hıçkırarak Ağlamak
Rüyada Bağırarak Ağlamak
Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak
Rüyada Başkası için Ağlamak
Rüyada Sesli Ağlamak
Rüyada Birine Sarılıp Ağlamak
Rüyada Mezar Başında Ağlamak
Rüyada Sevinçten Ağlamak
Rüyada Sessiz Ağlamak
Rüyada Sinirden Ağlamak
Rüyada Korkudan Ağlamak
Rüyada Ölen Birine Ağlamak
Rüyada Bebek Ağlaması
Rüyada Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada Ağlamak Görmek

Rüyadeha'ya Göre Rüyada Ağlamak Görmek:

Rüyada Çok Ağlamak

Rüyada çok ağladığını gören kişinin hayatında tam tersine çok güzel gelişmeler yaşanacağı ve bu gelişmeler sonucunda rüya sahibinin çok mutlu olacağı, çok sevineceği tabir edilir.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüyada hıçkıra hıçkıra ağlamak, helal parayı simgeler. Rüyayı gören kişinin alın teriyle, kendi kazancını helal yoldan kazanacağı ve bu helal kazancı da yine aynı şekilde kullanacağı manasına gelir. Ayrıca rüyada hıçkırık görmek merak ediyorsanız hemen okuyabilirsiniz.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyada bağırarak ağlamak, kişinin bazı hatalar yaptığını ve günahlara açık olduğunu, bunun sonucunda da hayatında maddi ve manevi kayıplar olacağını işaret eden uyarıcı nitelikte rüyalardır. Ayrıca rüyada bağırmak ne anlama gelir merak ediyorsanız hemen okuyabilirsiniz.

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak

Rüyada hüngür hüngür ağlamak; bazı rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişinin, ölümlü dünyada istediklerine ve hak ettiklerine kavuşacağına, sevinç ve mutluluğunun artacağına yorumlanır.

Rüyada Başkası için Ağlamak

Rüyada başkası için ağlamak, gören kişinin çevresindeki bir hastanın yakın zamanda rüya sahibinin desteğiyle bu sıkıntılarını yeneceği ve sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Sesli Ağlamak

Rüyada sesli ağlamak, rüya tabircilerine göre hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin hayatında ve hane halkında felakete uğrayacağı, başına büyük sıkıntılar ve dertler geleceği manası taşır. Eğer kişi yüksek sesle feryat ederek ağlıyorsa gerçek hayatta da bu şekilde ağlayacağı durumlarla karşı karşıya geleceğine işaret eder.

Rüyada Birine Sarılıp Ağlamak

Rüyada birine sarılıp ağladığını gören kişinin şu an hayatında bulunduğu dönemde yardıma ihtiyacı olduğunun ve bu yardımı da çevresinden göreceğinin habercisidir. Eğer kişi rüyasında anneye sarılarak ağlıyorsa, tıpkı rüyada anneyi görmekte olduğu gibi, beklediği desteğin kendisini karşılıksız seven ve kendisine merhamet eden bir kadından geleceğine işaret eder. Rüyasında babaya sarılarak ağlıyorsa da güçlü bir erkek figürü tarafından beklenen yardımın geleceğinin anlamını taşır. Ayrıca rüyada sarılmak ne anlama gelir merak ediyorsanız hemen okuyabilirsiniz.

Rüyada Mezar Başında Ağlamak

Rüyada mezar başında ağlamak, rüyayı gören kişinin hayatından çıkardığı birinin kendisinden af beklediği anlamı vardır. Rüya sahibinin mezar başında ağladığı kişi eğer tanıdık biriyse yakın zamanda uzun süredir görüşmediği eski bir ahbabıyla tekrar bir araya geleceği anlamına gelir. Ayrıca rüyada mezar görmek merak ediyorsanız hemen okuyabilirsiniz.

Rüyada Sevinçten Ağlamak

Rüyada sevinçten ağlamak, kişinin çevresinde sevilen, dürüst ve güvenilir biri olduğuna işaret eder. Aynı zamanda kişinin dileklerinin, hayatındaki beklentilerinin gerçekleşeceğine, mutlu günlerin onu beklediğine delalettir. Bu kişi evlenmek isteyen biriyse karşısına onun için en hayırlı kısmeti çıkacaktır. Eğer rüya sahibi kariyeri için çabalayan biriyse bu konuda hak ettiğini alacaktır. Rüyada sevinç görmek nedir? merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Sessiz Ağlamak

Rüyada sessiz ağlamak, rüyayı gören kişinin başına gelen sıkıntılardan sessizce ve kolaylıkla sıyrılacağı, kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan hayatındaki zorlukların üstesinden geleceği manasına gelir. Eğer bu kişi rüyada üzüldüğü için sessizce ağlıyorsa, yaptığı hataların farkına varacak ve bunları düzeltecektir.

Rüyada Sinirden Ağlamak

Rüyada sinirden ağlamak, kişinin iş hayatında çok çabaladığı ve bu çabalarının sürekli başkaları tarafından boşa çıkarıldığı fakat sonunda bütün bu çabaların karşılığını alacağı manasına gelir.

Rüyada Korkudan Ağlamak

Rüyada korkudan ağlamak, kişinin yaptığı bir hatadan dolayı af dileyeceği ve karşılında affedileceğine delalet eder. Kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacağı ve artık şansının yüzüne güleceği manası da vardır. Eğer kişi rüyasında Allah korkusundan veya günah işlemekten korktuğu için ağlıyorsa, üzüntülerinin yerini sevincin alacağına yorulur. Rüyada korku görmek ne demek? yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Rüyada Ölen Birine Ağlamak

Rüyada ölmüş biri için ağladığını görmek, gören kişinin ölenin hayır duasını aldığına delalet eder. Bazı yorumculara göreyse ölen kişinin rüya sahibinden hayır duası beklediği tabir edilir. Eğer kişi rüyasında ölmemiş birinin öldüğünü görmüş ve onun için ağlıyorsa gördüğü kişinin ömrüne ömür kattığına yorumlanır.

Rüyada Bebek Ağlaması

Rüyada bebek görmek genel manada yeni bir başlangıcın habercisi kabul edilir. Rüyasında bebek ağladığını gören kişi, hayatında yeni ve özellikle de kendisi için hayırlı başlangıçlar yapacak bunun sonucunda çok mutlu olacaktır. Rüyada bebek görmek ne anlama gelir tüm açılardan yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada annenin ağlaması, kişinin annesinin çocuklarına karşı duyduğu merhamete ve çocuklarına olan beklentilerine delalet eder. Ayrıca rüyada anne görmek ile ilgili yorumu sayfamızda bulabilirsiniz.

İhya'ya Göre Rüyada Ağlamak Görmek

İhya'ya Göre Rüyada Ağlamak Görmek

Diyanet'e Göre Rüyada Ağlamak Görmek

Diyanet'e Göre Rüyada Ağlamak Görmek

Rüyada Ağlamak Görmek Hakkında Yorumlar