Rüyadeha
A B C-Ç D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Rüyada Mafya Görmek

Rüyanızda mafya görmek, mafyayla herhangi bir ilişki içerisinde olmak genel anlamda kötüye yorumlanır. Rüyada mafya hesaplaşması, mafyayla konuşmak, mafyayla evlenmek, mafya olmak, mafyadan kaçmak ya da mafyaya yakalanmak gibi benzeri rüyalar kişinin kötü işler içerisinde olduğunu, hırslarına yenik düştüğünü, güç uğruna her şeyi yapabilecek olduğunu, onaylanmayan ilişkiler yaşadığını, ailesini kaybetmek üzere olduğunu delalet eder.

Rüyada mafya görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında güçlü olmak istediğini, yüksek mevkileri hedeflediğini gösterir. Başka bir yorum ise rüyada mafya görmenin kişinin tehlikeli işler yaptığını ya da yapmak üzere olduğun delalet eder. Rüyada mafya babası görmek ise kişinin iş ve ailesi arasında kaldığını, rüya sahibinin bu ikisi arasında seçim yapmak zorunda olduğunu işaret eder. Seçim yapmaya zorlanmak rüyayı gören kişi için üzüntülü günlerin başlayacağını gösterir.

İçindekiler

Rüyada Eli Silahlı Mafya Görmek
Rüyada Mafyadan Kaçmak
Rüyada Mafya Babasının Elini Öpmek
Rüyada Mafyaya Aşık Olmak
Rüyada Mafyadan Korkmak
Rüyada Mafya Olduğunu Görmek
Rüyada Mafya Babası Öldürmek

Rüyada Mafya Görmek

Rüyadeha'ya Göre Rüyada Mafya Görmek:

Rüyada Eli Silahlı Mafya Görmek

Rüya tabirlerine göre rüyada eli silahlı mafya görmek, rüya sahibinin aile içinde baskı gördüğünü işaret eder. Anne, baba, eş baskısı sebebiyle kişinin ailesinden çekindiğini, soğuduğunu delalet eder. Rüyada silahlı mafya görmek ise baskıya boyun eğmemesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Silahlı mafya aynı zamanda kişinin işle ve aile hayatı arasında sıkıştığını, hayallerinden vazgeçmemesi gerektiğini, mücadeleye devam etmesini alamet eder. Rüyada silah görmek ne anlama geliyor yazımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Mafyadan Kaçmak

Rüyada mafya tarafından kovalandığını görmek ya da kaçmak, rüya sahibinin kötü işlere bulaştığını, bulaşacağını ve bu durum sonucunda başına bela alacağını gösterir. Rüyada mafyadan kaçmak kişinin aynı zamanda ailesi ve çevresi tarafından onaylanmayan işler içerisinde olduğunu, sevdiklerinden uzaklaşacağını işaret eder. Mafyadan ya da mafya babasından saklanmak ise başarısızlık şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mafya Babasının Elini Öpmek

Rüyada mafya babasıyla dolaşmak, yakınlık kurmak ya da iyiye işaret eder. Rüyada mafya babasının elini öpmek kişinin zorlu günler geride bırakacağını ve birinin yardımıyla kazançlı işlere adım atacağını gösterir. Başka bir rüya tabiri ise kişi sıkıntılarından arındıktan bir süre sonra yeniden kendisini kötü bir durumda bulacaktır.

Rüyada Mafyaya Aşık Olmak

Rüyada mafya ile evlenmek ya da aşık olmak kişinin büyük yanlışlar yapacağına işarettir. İş ya da aşk hayatı fark etmiyor; rüyada mafyayla gönül ilişkisi içerisinde olduğunu görmek büyük hataların gelmek üzere olduğunu gösterir. Rüyada mafyaya aşık olmak; kötü evlilik, istenmeyen eş, ailenin onaylamadığı bir evlilik, saygısız ve kötü niyetli bir eş, harama el uzatan eş anlamlarına gelir.

Rüyada Mafyadan Korkmak

Rüya sahibi kişi rüyasında mafyadan korkuyorsa eğer bu rüya utanılacak bir şey yapıldığına alamet eder. Rüyada mafyadan korkmak kişinin ailesinden ve eşinden utandığını, çok üzgün olduğunu, yaptığı hatadan ötürü kimsenin yüzüne bakamadığını gösterir. Mafyadan korkmak, zorbalık, haram yemek, kötü ve tehlikeli işlere bulaşmak, hırsızlık yapmak ile ilişkilendirilir. Rüya sahibinin dikkatli olması ve dersler çıkarması önerilir.

Rüyada Mafya Olduğunu Görmek

Rüyada mafya olmak kişinin güçlü ve yüksek mevkilere tırmanacağını gösterir. Ayrıca rüya sahibinin kibirli olduğunu, kendini diğer insanlardan üstün gördüğünü alamet eder. Mafya olduğunu görmek ve bu şekilde davranmak kişinin çevresine kötü davrandığını, baskı uyguladığını ve hırslarına yenik düştüğünü işaret eder.

Rüyada Mafya Babası Öldürmek

Rüyada mafya öldürmek, rüya sahibinin güç ve başarı kazanacağını gösterir. Kişinin kendi kararlarını alabildiğini, yeni bir yaşam yolu çizdiğini, bu yolda başarılar elde edeceğini delalet eder. Rüyada mafya babasından para almak ise kişinin haram ve faize bulaşacağını, ailesini haram parayla geçindireceğini, tehlikeli işler yapacağını işaret eder.

Rüyada Mafya Görmek Hakkında Yorumlar