Rüyadeha
A B C-Ç D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S-Ş T U-Ü V Y Z

Rüyada Halı Yıkamak Görmek

Rüyadeha:

Rüyada halı yıkamak ferahlık anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda zengin olmaya da rivayet edilir. Rüya sahibi olan kişinin bahtının ve kısmetinin açılacak olduğuna, hayatının herkes tarafından imrenileceğine ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel güzelliklere sahip olacağına da rivayet edilmektedir. İşlerin yorucu kısımlarından kurtulmaya, daha az yorulup, daha az çalışarak eskinden daha fazla kazanç elde etmeye, rahata ermeye, hayra ve bolluğa kavuşmasına da işaret eder.

Rüyada Halı Yıkadığını Görmek

Rüyada halı yıkadığını gören kişinin kötü ve sıkıntılı günleri geride bırakacağı söylenir. İş ve makam sahibi olacağı, hayallerine ulaşabilme imkanı elde edeceği ve güzel günler yaşamaya başlayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada halı görmek genel olarak hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinden yararlanacağı ve dilediği gibi yaşayacağı da söylenir. İstediği yerlere ziyarette bulunabileceği, ihtiyaçlarının kolay bir şekilde giderileceği ve para sıkıntısı çekmeden yaşayacağı bir hayata kavuşacağı, çevresinde de kendisi gibi varlığa sahip insanların olacağı anlamına gelir.

Rüyada Halı Serildiğini Görmek

Rüyada halı serildiğini görmek, rüya sahibi olan kişinin hayatından yana mutlu olacağı ve ömür boyu rahat yaşayacağı söylenir. Rüya sahibi kişinin çocukları var ise mürüvvetini göreceğine de işaret eder.

Rüyada Küçük Halı Görmek

Rüyada küçük boyutlu halı görmek o dönem zorluk çekileceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin çok az maaş ile çalıştığı ve geçim sıkıntısı yaşayacağı anlamına da gelmektedir.

  • Facebook Yorum